Аврора
Аврора съм аз.
И дойдох сутринта
да погаля челото ти мрачно,
да погледна в очите тревожни,
да целуна устата самотна
и вечно при теб да остана.
Аврора съм аз.
И дойдох сутринта
да погаля челото ти мрачно,
да погледна в очите тревожни,
да целуна устата самотна
и вечно при теб да остана.
Публикувано от Слънце във водата в 17:44 0 коментара
Етикети: Стихоплет
Силата и слабостта
редуват се във въртележка.
Надделява слабостта
силата докато пъшка.
Публикувано от Слънце във водата в 17:38 0 коментара
Етикети: Стихоплет
Благодарна съм
на Бог и Ангелите, че те има.
По-лесно е да зная, че те има.
По-топло е да зная, че си тук.
Публикувано от Слънце във водата в 17:35 0 коментара
Етикети: Стихоплет
Предчувствие струи от дън душата,
а другата душа не знае нищо.
Къде ли ще отплава тя във времената,
преди предчувствието да се сбъдне.
Публикувано от Слънце във водата в 15:55 0 коментара
Етикети: Стихоплет
В очите ти пламъче светло
в сърцето ми тихо навлиза,
намества се бавно, красиво,
и светло го прави отвътре.
Топлият дъх на гласа ти
с душата ми сраства се силно,
звучи ниско, тихо вибрира
и твоето име нашепва.
За мен не е бронз твоята кожа,
а огън, изгарящ водата,
и аз - огледалото твое,
което любов наобратно ти праща.
Публикувано от Слънце във водата в 20:33 0 коментара